Welcome :)

25. srpna 2012 v 21:44 | Smile *J* |  Online

Ahoj :) všechny bych Vás tu chtěla přivítat :) Je možné že někteří z Vás budou mít tzv. ,, deja vu " a budou si říkat že tu už někdy byly, nebo že aspoň ta adresa Vám něco říká... Já to mohu jenom potvrdit ;)
Tenhle blog už funkční byl, byl docela prospěšný, chodilo sem přes 100 lidí denně, což je pro mě velký číslo, ale pak nastal takovej zlom v naší rodině a já neměla na blog vůbec pomyšlení, náladu a ani čas, takže jsem s tím přestala. Dnes toho lituju, protože se mi nemusí povést nalákat Vás jsem tolik, ale slibuju že budu dělat co bude v mích silách :)
Blogaření mě baví, baví mě psát, zamýšlet se, ať už o blbostech nebo vážnějších věcech, prostě mě baví dělit se o svoje pocity a zážitky s ostatními :)

Je pravda že blog není nic moc, s blogařením jsem trochu ztratila krok :D ale snažila jsem se, a budu se snažit dál :)
Abych nekecala pořád jenom o tom jaký blog byl a o tom jak se budu snažit, tak vám popíšu o čem tenhle blog vlastně je. Poslední dobou mám hrozně moc ráda obrázky, z kterých vyzařuje jakási emoce, láska, napětí .. Miluju citáty a ráda si je někam zapisuji, jsou tak trochu můj smysl života, pomáhají mi při jakkýkoliv životních zlomech.. Vždycky si nějaký přečtu, zamyslím se a hned je mi líp :) .. Proto jsem chtěla kousek blogu věnovat i tomuhle mému ,, zájmu", myslím že se Vám to bude líbit ;)
Další věc kterou bych chtěla aby tu byla je i nějaké to info o celebritách:) .. Novinky, fotky atd, ale nic moc extra zaměření na nějakou určitou osobnost moc neplánuji :)
Později sem přidám určitě i rubriku GRAFIKA, už dřív jsem dělala designy na zakázku, ale smazal se mi photofilter a ted nevím kde ho v češtině stáhnout , taže tak :D
Podle mě nejlepší rubrika tu bude rubrika která nese název 21.CENTURY v překladu 21. století. Tam najdete tetování, moderní oblečení, kosmetika, vlasy ale i různé postupy a rady :)
Určitě tu budou probíhat různé hry, ankety, soutěže, což si nenechte ujít. Soutěže tu byly vždy hodně oblíbené a hlásilo se do nich celkem dost lidí, tak snad i letos ;D
To bylo pár slov o blogu, zase nebudu moc předbíhat :D
Teď ještě něco o mně:) > Moje pravé jméno je Jana, říkají mi Janča, nebo Janči :D .. Ze všeho nejradši mám hudbu, to je prostě moje droga :) ( když nepočítám cigarety :D ) ... Mám ráda svoje kamarády, který bych za nic na světě nevyměnila a miluju smích !!! :)Jsem na střední ve třeťáku jako kadeřnice, teď jdu poslední rok a pak si dávám přihlášku na zdravku, protože zdravka .. To je můj sen a podle mě se sny mají plnit :) Nesnáším falešné lidi, lidi kteří si na něco hrají, mají v hlavě prázdno ale přitom ví všechno úplně nejlíp !
Nebudu se moc rozepisovat, protože pochybuju že se Vám to bude chtít číst :D :)
Tak jo, myslím že to je vše co jsem chtěla napsat :)
Bavte se tu, budu se snažit aby se dařilo :)

Smile *J* :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bcbg max azria outlet dresses bcbg max azria outlet dresses | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 14:30 | Reagovat

You Have some interesting ideas! Maybe I should to ponder doing this by my self.
http://www.speakdress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama