Červenec 2013

Silikony

22. července 2013 v 17:03 | Smile *J* |  About hair

Co to vlastně silikony jsou ??

Každý z nás by měl alespon pár věcí o silikonech vědět, mají totiž své klady ale i zápory !

Silikony, jsou interní směsi, což znamená že nereagují s ostatními látkami. Najdeme je ve vlasové kosmetice, ale i v různých krémech na obličej
... (celý článek >>>click)

Ready ?

22. července 2013 v 15:54 | Smile *J* |  Every day (online)
Ahoooj :)
Dnes jsem si pro vás připravila článek o silikonech .. Ne o těch silikonech co se dávají aby byly větší prsa :D ale o silikonech které jsou obsaženy v šamponech, balzámech atd atd .. a taky radu pro vás a tou je, jak poznat silikon, jak se ho zbavit atd.. Take to tu čekujte a uvidíte :P

Pohoda a teplo :)

21. července 2013 v 18:10 | Smile *J* |  Every day (online)

Ahooooooooj holky :))
Zajímalo by mě co děláte když je tak šílený vedro ? :D ..Já sedím doma, hrajem s přítelem hry, čtem si články an netu a děláme různý blbosti, však víte ;D :)
Taky se hrozně těším na zdravku, fakt moc , jsem blázen já vím :D x))

Tak jooo, co mám dát na blog hm? :P .. něco co by jste tu chtěli vidět a co vás zajímá ? napište určo budu se těšit :)) :*

0.1 - Veru

19. července 2013 v 17:05 | Smile *J* |  Odpovědi

Téma - Barevný proužek tmavě modré barvy :)

( odpověď pro Veru )

Ahoj :)
Psala jsi mi, že by jsi chtěla barevný proužek tmavě modré barvy, vlasy sis nikdy nemelírovala, počítám s tím že nikdy asi ani nebarvila, tím pádem máš vlasy přírodní barvy což je velký plus :) .. Kdyby jsi měla vlasy například barvené, proužek by už nechytl tak jak by měl, byl by hodně tmavý a šel by vidět třeba jen na slunci a to je možná ! Pro jeho zvyiditelnění by sis musela vybraný pramen ještě zesvětlit pomocí melíru ( pokud však už ten přípravek modré barvy není odbarvovací a zároven barvící ) V tom si ale nepomůžu pokud neuvidím obal .
Ale vlasy ti to nějak drasticky nezničí, pokud to nebudeš každý týden opakovat a barvit znova a znova ... :)
Takže si myslím že se není čeho bát, pokud máš vlasy opravdu přírodní, nebarvené, nemelírované, neztrvalené .. mělo by to chytnout bez problému, je ale pravda že na většinách přípravků píšou že chytají jen na zesvětlené vlasy. Bylo by lepší kdybych věděla jestli to jje barva, melír, tužidlo nebo tak ... ale každopádně to zkus bez toho odbarvování, myslím že v tom nebude problém :)

Držím palce at ti to rodiče dovolí :D a at to dobře dopadne ! ( pak můžeš poslat foto na můj mail ( vejvodovajanca@email.cz a do předmětu napiš - BLOG !! :) )

Jedna rada : ..pokud používáš balzámy, kondicionéry atd. zkus se barevnému pramínku vyhnout, zbytečně by se barva vymývala :)

Gifs ! Yeaaaaah ...

19. července 2013 v 16:04 | Smile *J* |  Every day (online)

IDEA :)

Napadlo mě že budu přidávat i gify ( animace ) . V co nejbližší době vytvořím složky jen pro gify :)
Asi se ptáte jaký druh animaček to bude ... Jsme sice holky, ale i my máme někdy rády romantiku a kapku té erotiky, takže sem budu házet něco takovýho . Ale nebojte se, z mýho blogu se porno stránka nestane, nebudu to přehánět ! :)) Ale kdyby jjste tu uvítaly i odvážnější, můžete se klidně ozvat, budu jen ráda :) ( těch odvážnějších mám totiž kopu :DDD )

Hezký zbytek dne !:))

tvoje poradna !

16. července 2013 v 17:33 | Smile *J* |  Your problem

Poděl se o své trable s vlasy i s námi , najdeme řešení !!

Napiš jen co tě trápí, jaké vlasy máš, jestli si je barvíš, můžeš zaslat i fotku tvých vlasů, nebo představu a poradíme ti jestli by ti slušela... prostě COKOLIV !

Můžeš se ptát i na věci kolem barev, silikonů, šamponů, mytí vlasů ... poradím ráda :)

Není se čeho bát, všechno jde když se chce , a za zkoušku nic nedáš, ne ?! :P

Sleduj blog, a dozvíš se mnohem víc :)

Odpovědi na tvůj dotaz sleduj TADY , pokud možno zanech nějaký svůj kontakt ( nick, odkaz na web ) abych tě mohla informovat o odpovědi :)

Dáme se do toho ladies :P

Oh no !

14. července 2013 v 21:30 | Smile *J* |  Every day (online)
Čauvéééééc :))
Pár dní jsem tu nebyla, a hodně se toho odehrálo...
Málem jsem byla těhotná, ale doufám že to zachránil postinor aneb prášek ,, po ", stál mě 585,- a vůbec není jistý jestli mi ti pomohlo, akorát jsem byla nepříjemná, unavená a neměla do ničeho chut, za pár týdnů mě čeká kontrola jestli ta investice do dvou mini pilulek zabrala, doufám že jo:)

Asi jste si všimly že mám ráda seroš Glee, ale dneska při raní prohlídce facebooku jsem si všimla článku že zemřel herec Cory Monteith aneb Finn :( ... Taky jsem zjistila, že se měl za dva týdny ženit s herečkou Leaou Michele, která taky hrála v seriálu Glee a hrála tam Rachel. Tohle byla mega novinka, jsem ani nevěděla že spolu v reálným životě chodí natož že plánují svatbu.
Našli ho prý mrtvého v Hotelu a příčinou se zdají být drogy a alkohol, protože už když mu bylo 19 let tak obsolvoval odvykací kůru.
Upřímně .. Je mi Lea líto, endokážu si představit že mi dva týdny před svatbou zemře přítel, musí to být hrozný a proto jí přeju hodně síly a ať to zvládne !:))

Tady je jejich společná fotka ... R.I.P :( <3


Next step !

11. července 2013 v 9:17 | Smile *J* |  Every day (online)
Dobré ráno děvčata :)))
Dnešní den bude dobrej, moc dobrej, cítím to v kostech :P .. Jelikož je čtvrtek tak se mi vrací přítel domů po 4 dnech, byly to muka to vám povím , mega se na něj těším, až ho obejmu a nepustím se ho, budu jak pijavice :D .. ale o tomhle můj dnešní první článek není ;)
(cč)

Hair !

10. července 2013 v 23:58 | Smile *J* |  salon Jane
Hair avatars>>> About hair ( stavba,rozbor vlasu )
>>> Pictures ( obrázky )
>>> Hair Care ( vše o vlasové kosmetice )
>>> Your problem ( tvů problém s vlasy )
>>> Reply ( odpovědi na dotazy )
>>> Other ( ostatní )

Práce, práce a zas práce

10. července 2013 v 22:24 | Smile *J* |  Every day (online)
Čágo holky !:)
Ufff , konečně jsem si po dnešku dala pohov a pohodu. Dnešek byl chaotickej, samá práce, praní, uklízení, vaření a na blog ani nebyl čas, čím se omlouvám :) ... Chci vám dát info o tom, že v noci, což vy budete předpokládám spát, budu pracovat na té rubrice o vlasech kde budete moct psát své zkušenosti s různými vlasovými produkty, o problémech s vlasy,různé zábaly z domácích produktů, můžem se zaměřit klidně i na stavbu vlasu přece jen na to mám školu a zkoušky jsem úspěšně složila, což je bod i pro vás protože můžete být klidné, že vám tu nebudu ventilovat nějaký nesmysly ;D

Tak jo, dobře se vyspěte a zítra už to můžem rozjet, to naše virtuální kadeřnictví u Jane :D :P
zatím paaaa :*