Thank you !

8. července 2013 v 20:55 | Smile *J* |  Online
Servus Ladies :)*
Už je večer a já nemám nic jinýho v hlavě než blog :)
Hrozně moc si vážím že se zapojujete, píšete komenty, chválíte mě a vracíte se sem, tohle je pro mě opravdu potěšující:)
*Jak jste si možná už všimli, jsem takovej malej koumák, pořád nad něčím přemýšlím a něco vymýšlím a JO, je to tak :D . Chci aby můj blog jednou patřil mezi ty nej, aby měl vysokou návštěvnost a báječný návštěvníky , které má už ted !:)
Jak jsem tak přemýšlela, udělala jsem anketu, a byla bych ráda kdyby jste každá odpověděla a upřímně, je to pro mě důležité vědět co vám tu chybí, nebo co blogu dodá špetku šmrncu:)
>>>>>> celý článek :P

Pokud bude v anketě dostatečné množství hlasů, mohla bych třeba zítra uspořádat náběr spřátelených blogů, mohli by jsme prodiskutovat i něco o mojí grafice ( kterou ještě musím dopilovat) .

Budu se těšit na vaše komenty, rady, hlasy a chvály, hned mám lepší náladu když vím, že ta práce tu nebyla jen tak pro nic za nic a nebyla zbytečná :) Nádhera !!
Pokud se Vám blog opravdu hodně líbí a myslíte si, že moje snaha není marná a mám na to dostat blog ještě výš, můžete mi pomoct prostřednictvím vašich známých blogů, udělat mi tzv. reklamu, myslím že nebude problém vám to i nějak vrátit:) Byl by to velký krok kupředu ...
Tak joooo ... :P
Dík moc lidi, ted valím do vany a předpokládám že tam budu dlouho, chce to relax :D
Mějte se a smějte se :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama