Srpen 2013

Znojmo JEDE !

21. srpna 2013 v 10:29 | Smile *J* |  Every day (online)
Tak .. když už jsem z toho Znojma, tak mě napadlo, hodit vám sem jeden song který udělali lidi ze znojma, prostě znojmáci :) Základní sestavu tvoří 3 kluci Phoenix, Angel Brown a Neny, v tomhle tracku se ale vyskytují jen dva a to bez Phoenixe, ten řekla bych, si jde po vý cestě ... Tenhle song je novější, pár dní starý, a zatím můj nejoblíbenější. :)
Ve videoklipu uvidíte i místa ze Znojma, klip je totiž natáčen tam, uvidíte tam divadlo, výhled na Znojmo, hřiště atd atd. Určitě se koukněte a posuďte sami ;)

GOOD LUCK :))

Back !:)

21. srpna 2013 v 10:22 | Smile *J* |  Every day (online)
Ahooooooj !!!! :)
Tak jsem po dlouhé době zase tu, zpátky na blogu a budu se vám věnovat co nejvíc to půjde . Abych vám pravdu řekla, nebyla jsem doma přes 2 týdny, byla jsem s přítelem u nich doma přesněji řečeno v malé vesničce kousek od Jindřichova Hradce a jelikož mají nový domeček, tak tam nemají plno věcí zařízených a internet byl jedním z nich proto tu nebylo nic novýho a asi si většina z vás myslela že jsem snad mrtvá :D :D ale ne, je to všechno v pohodě :)

Za pár dní ( 30.8) dělám znovu přijímačky na zdravku, nevím jestli jsem vám o tom povídala, ale po prvních přijímačkách jsem byla přijatá ale nevěděla jsem že si mám v Brně vyzvednout zápisový lístek, tím pádem musím přijímačky opakovat :\ moc velkou radost z toho teda nemám ...

No a dneska se vrhnu na blog, třeba dostanu nějaký nápady a udělám tu něco novýho zas, ale uvidíme, třeba mi nějakej ten nápad hlavou bleskne :))
Já jdu připravit nějaké články, tak se mějteeeee, zatím pa :)))*