Listopad 2013

Zmatéééék

24. listopadu 2013 v 21:43 | Smile *J* |  Every day (online)

Ahoj ... zase po dlouhé době :)
Tuším že moje omlouvání a vysvětlování proč jsem na blogu zase tak dlouho nebyla, ikdyž pořád říkám že to bude jinak, ale opravdu to není jen tak .
Od září je ze mě student střední zdravotnické školy, a jelikož je to střední škola tak o učení není nouze což mě štve protože mám sotva čas na sebe a přítele, natož na svoje zájmy a koníčky mezi který patří i blog, snad se to všechno zlepší a bude to jako dřív .
Jak jsem už hodněkrát psala, blog bych chtěla vrátit do starých kolejích kdy měl vysokou návštěvnost ( teda aspon pro mě byla vysoká ) , hodně komentářů, spřátelených blogů a dalších věcí které jsou pro blog charakteristické. Baví mě komunikace s Vámi, čtení vašich komentářů, nápadů a rad co tu chybí nebo co vám tu vadí :)

Napadla mě další kopa super nápadů co by se sem hodila, ale to zase někdy jindy :P

Dám dokupy všechny svoje síly a volnej čas a budu se snažit je vkládt do blogu, ikdyž vím že asi ne každej den se mi podaří se sem dostat, ale i tak, je super pocit když prostě ten blog mám a mám i nějaké své zastánce a fanoušky co sem chodí i přesto že tu nejsem já :D

Mějte se hezky, a přežijte to hnusný pondělí :\

Paááá:)