Odpovědi

0.1 - Veru

19. července 2013 v 17:05 | Smile *J*

Téma - Barevný proužek tmavě modré barvy :)

( odpověď pro Veru )

Ahoj :)
Psala jsi mi, že by jsi chtěla barevný proužek tmavě modré barvy, vlasy sis nikdy nemelírovala, počítám s tím že nikdy asi ani nebarvila, tím pádem máš vlasy přírodní barvy což je velký plus :) .. Kdyby jsi měla vlasy například barvené, proužek by už nechytl tak jak by měl, byl by hodně tmavý a šel by vidět třeba jen na slunci a to je možná ! Pro jeho zvyiditelnění by sis musela vybraný pramen ještě zesvětlit pomocí melíru ( pokud však už ten přípravek modré barvy není odbarvovací a zároven barvící ) V tom si ale nepomůžu pokud neuvidím obal .
Ale vlasy ti to nějak drasticky nezničí, pokud to nebudeš každý týden opakovat a barvit znova a znova ... :)
Takže si myslím že se není čeho bát, pokud máš vlasy opravdu přírodní, nebarvené, nemelírované, neztrvalené .. mělo by to chytnout bez problému, je ale pravda že na většinách přípravků píšou že chytají jen na zesvětlené vlasy. Bylo by lepší kdybych věděla jestli to jje barva, melír, tužidlo nebo tak ... ale každopádně to zkus bez toho odbarvování, myslím že v tom nebude problém :)

Držím palce at ti to rodiče dovolí :D a at to dobře dopadne ! ( pak můžeš poslat foto na můj mail ( vejvodovajanca@email.cz a do předmětu napiš - BLOG !! :) )

Jedna rada : ..pokud používáš balzámy, kondicionéry atd. zkus se barevnému pramínku vyhnout, zbytečně by se barva vymývala :)
 
 

Reklama