Online

Okay

9. července 2013 v 17:27 | Smile *J*
Back ... :-)
Předchvilkou jsem dojela z města, musela jsem si vyzvednout peníze a nakoupit nějaký věci domů. Byllo to převážně jídlo, pak přípravky na vlasy a pak něco pro můj sexuální život :DDDD ( snad to pochopíte správně :\ :D ), no a ještě časopis který se jmenuje 21.STOLETÍ EXTRA, stál sice 75,- ale zaujal mě titulek > 888 zajímavostí o lidském těle .. Asi o mně nevíte že budu chodit na zdravku, ale vše se včas dozvíte, veškeré info o mně bude v nové rubrice které bude věnovaná jen mně, ale o tom jsem se už zmiňovala :))

Zachvilku začnu makat na tom rozcestníku yeah ? ...:P
Joo abych nezapoměla, stáhla jsem si nějaké další vychytávky na blog, ted ještě aby mi fungovaly a já je někdy mohla aplikovat třeba i do článků, tak uvidíme jak pokračím :))

Jen ještě udělám večeři ( topinky ) , a hupsnu na to, tak ještě vydržte ladies :)
Těším se na Vás , paaa :*

Blend !

9. července 2013 v 14:20 | Smile *J*
Ted jsem vytvořila blend, jen tak na rychlovku :)
Co na něj říkáte ? :P


Idea.

9. července 2013 v 13:32 | Smile *J*
Háááááj :D :)
Dneska je ale krásně cooo? ... :-) .. Kéž bych se div neukousala nudou a věděla co podniknout :\ .. Proto sedím u ntb, piju capuccino a koukám na Glee :P

.>>>>> dneska přidám dalších pár rubrik, spíš rozcestníků, a jeden bude věnovaný jen mně, aby jste o mně taky něco věděli. Určitě bych tam chtěla přidávat i svoje fotky, info o mně, články o tom co jsem prožila.. prostě úlomky z mího života. Všechno to propracuju, připravím a nejpozději večer by to mělo být, tak se těšte, páč já se těším taky ! :D
Wohoooo, bavte seeeee , mějte se jak chcete, hlavně ne špatně ! :D Zatím ahoj :*

zkouška number TWO

9. července 2013 v 9:54 | Smile *J*

Dobré ráno děvčata :)
Včera večer se mi nějak nechtělo spát, a tak jsem si řekla, že vytvořím další design, a myslím že se poved .. docela :-)
Dal mi hodně práce, sehnat nějaké kvalitní fotky, trochu je upravit, oříznout atd atd, však to znáte :P
Tentokrát je s Demi Lovato:)
Question > Nechala by sis tento design dát na blog, nebo se ti nelíbí ?? :)

Tady je >

Jinak přeji dobré ráno a suprovej start do novýho dne, servus :)

Thank you !

8. července 2013 v 20:55 | Smile *J*
Servus Ladies :)*
Už je večer a já nemám nic jinýho v hlavě než blog :)
Hrozně moc si vážím že se zapojujete, píšete komenty, chválíte mě a vracíte se sem, tohle je pro mě opravdu potěšující:)
*Jak jste si možná už všimli, jsem takovej malej koumák, pořád nad něčím přemýšlím a něco vymýšlím a JO, je to tak :D . Chci aby můj blog jednou patřil mezi ty nej, aby měl vysokou návštěvnost a báječný návštěvníky , které má už ted !:)
Jak jsem tak přemýšlela, udělala jsem anketu, a byla bych ráda kdyby jste každá odpověděla a upřímně, je to pro mě důležité vědět co vám tu chybí, nebo co blogu dodá špetku šmrncu:)
>>>>>> celý článek :P

First design !

8. července 2013 v 19:13 | Smile *J*
Wohooo, jsem zase tu !! :P
Do teď jsem se patlala s designem, stahovala brushe, programy a mussela jsem si oprášit zkušenosti s Photofiltrem -... Řeknu vám, dalo mi to solidního čouda, ale zmákla jsem to :D ...

* Pokud chce vidět co jsem vytvořila, klikni an celý článek !>

What's up ?!

8. července 2013 v 11:56 | Smile *J*
Ahoj lidi ! :-)
Chci Vám dát info o jedný věci, a tou je TVORBA DESINGŮ a JINÉ RLZNÉ GRAFIKY:)
Když jsem tenhle blog vedle kdysi dávno, byl oblíbený, a to hodně, nechodilo sem denně zrovna nejmín lidí, a kdybych nebyla hloupá, kdovi jakou návštěvnost by měl dneska, ale o to tu nejde. Nevím zda-li sem chodí pořád ty stejní fans tohohle blogu, ale pokud ano, tak víte, že jsem dělala desingy na objednávku, sem tam i blendy, avatary atd atd, bylo toho dost. Přemýšlela jsem, a mohla bych to zase rozjet ve velkým, ale abych pravdu řekla, nevím kde začít, chce to tu překopat od základu, všechny rubriky, články, provedení .. prostě snad všechno.
Jenže nebýt Vás, blog bych vedla docela zbytečně, proto se Vás chci zeptat, co by jste na blogu rádi viděli, co by vás bavilo číst a co by Vás táhlo se sem každý den vracet s pocitem, že tu zase bude něco HOT :)

Opravdu budu ráda za každý návrh a názor na můj blog, potěší mě to:)
Pozn. - blend který je na začátku článku je mé výroby, je to už dlouho co jsem ho dělala, říkám to jen tak pro pořádek ;D
(klik na celý článek, čekají tě náhledy desingů )

Omluva a vysvětlení

2. července 2013 v 15:35 | Smile *J*
Ahoj lidi :)
Je to už hodně dlouhá doba co jsem se tu neukázala, nic nepřidala a o blog se nikterak nestarala. Blog, Vy a Vaše komentáře a aktivity mi začali chybět, je to už nějakej ten pátek co nad tím přemýšlím že bych se do světa blogaření zase vrátila :)
Důvody proč jsem tu tak dlouhou dobu nebyla... je jich víc. Věřte nebo ne, moje důvody nebyly typu > dovolená, kamarádi nebo jiný aktivity, jsou to důvody důlěžitějšího typu, představte si pod tím například úmrtí v rodině ! .

Danceeee

26. srpna 2012 v 22:44 | Smile *J*

Ahooooj :)
Tak jak jste se dneska měli? .. Já unuděně:D .. Ale další sobotu mám plán s kámoškama že pojedeme na disku, o který jsem na začátku prázdnin řekla že tam už nidky nepojedu:D a to z jednoho prostýho důvodu .. Protože mi tam ukradli mobil, sluchátka a peníze. V ten den jsem byla tak naštvaná že jsem prostě prohlásila že už nikdy ! .. Ale je konec prázdnin, ta naštvanost nějak povolila. Myslím že mi tentokrát ani nebude vadit že mi bude blbě, protože ty nudný prázky se musí aspoň stylově zakončit ;D ...
Zrovna teď sjíždím youtube, a pouštím si ty pecky co tam hrajou, piju si vodku s crazy wolfem a vzpomínám na starý dobrý časy :D :) .. Nemyslete si že jsem nějakej alkoholik, jenom mám taneční náladu :)
Co Vy ? Jak se Vám tady teda líbí ? :)))

Welcome :)

25. srpna 2012 v 21:44 | Smile *J*

Ahoj :) všechny bych Vás tu chtěla přivítat :) Je možné že někteří z Vás budou mít tzv. ,, deja vu " a budou si říkat že tu už někdy byly, nebo že aspoň ta adresa Vám něco říká... Já to mohu jenom potvrdit ;)
Tenhle blog už funkční byl, byl docela prospěšný, chodilo sem přes 100 lidí denně, což je pro mě velký číslo, ale pak nastal takovej zlom v naší rodině a já neměla na blog vůbec pomyšlení, náladu a ani čas, takže jsem s tím přestala. Dnes toho lituju, protože se mi nemusí povést nalákat Vás jsem tolik, ale slibuju že budu dělat co bude v mích silách :)
Blogaření mě baví, baví mě psát, zamýšlet se, ať už o blbostech nebo vážnějších věcech, prostě mě baví dělit se o svoje pocity a zážitky s ostatními :)

rozcestník - online

25. srpna 2012 v 19:37 | Smile *J*

>> ONLINE <<
( News Of Site ) ... My diary
 
 

Reklama

Rubriky